Laste peod

LASTE SÜNNIPÄEVAD LASERCITY JA LASERGAME SAALIS!


KUIDAS PIDU BRONEERIDA?
1. online broneerimine http://www.lasergame.ee/broneeringud/
2. kohapeal (Madara 22a, Tallinn)
3. e-kirjateel (info@lasergame.ee)

ÜLDINFO

* LaserCity lasermängusaal on 600 m2 (varustuseks on laserrelvad, lubatud alates 6.eluaastast) ja LaserGame mängusaal 1000 m2 (varustuseks elektroonilised vestid ja laserrelvad, lubatud alates 8.eluaastast). Mõlemad saalid on labürintideks ehitatud ja mängida saab läbi kahe korruse.
*
Mõlemas saalis kestab 1 lasermäng 17 minutit ja korraga saab mängida kuni 18 inimest. Iga lisamängija juurde maksab 2 eur/mängija/mäng.
* Lapsi õpetab mängima mänguinstruktor. Mängu ajal peab lasermängusaalis viibima ka täiskasvanu, kes jälgiks, et lapsed ohutusreegleid täidaks (vt reegleid).
* Peoruume on mõlema lasermängusaali juures 3, nende tutvustused leiate altpoolt, pildid on online broneerimissüsteemis.

SÜNNIPÄEVAPAKETID

Kõik paketid sisaldavad sünnipäevatuba, kutseid, iga mängu parimale mängijale ja sünnipäevalapsele vabapääset, LaserGame saalis ka prinditud tulemuslehti. Väbapääsmega saab pääsme omanik tasuta mängida kas LaserGame mängusaalis või uuemas LaserCity mängusaalis (jälgige kehtivusaega). Mõlemad saalid asuvad Madara 22a, Tallinn.

Sünnipäevade hinnad (peoruumide pikemad tutvustused on allpool)

Pakett 1 (2 lasermängu, peo pikkus 2 tundi)
väiksemad peoruumid (kuni 15 inimest) E-N 90 EUR / R-P 110 EUR
suuremad peoruumid (kuni 20 inimest) E-N 110 EUR / R-P 130 EUR

Pakett 2 (3 lasermängu, peo pikkus 2,5 tundi)
väiksemad peoruumid (kuni 15 inimest) E-N 120 EUR / R-P 140 EUR
suuremad peoruumid (kuni 20 inimest) E-N 140 EUR / R-P 160 EUR

Pakett 3 (4 lasermängu, peo pikkus 3 tundi)
väiksemad peoruumid (kuni 15 inimest) E-N 150 EUR / R-P 170 EUR
suuremad peoruumid (kuni 20 inimest) E-N 170 EUR / R-P 190 EUR

Pühadel kehtivad nädalavahetuse hinnad!

BRONEERI PIDU SIIN: http://www.lasergame.ee/broneeringud/

LASERCITY MÄNGUSAALI SÜNNIPÄEVATOAD:

väiksem sünnipäevatuba – ühetasandiline tuba koos diivani, laua, muusikakeskuse, mikrolaineahju, filterkohvimasina, veekeetja, televiisori, dvd-mängija, wii ja lauajalgpalliga, mahutab umbes 15 inimest;

suurem sünnipäevatuba – ühetasandiline tuba koos diivanite, laua, suure televiisori ja XBox kinnectiga, toas on ka mikrolaineahi, filterkohvimasin, veekeetja, lauajalgpall, mahutab umbes 20 inimest.

rõdutuba – kahetasandiline peoruum, kus esimesel tasandil on laud, diivan, muusikakeskus, filterkohvimasin, veekeetja, mikrolaineahi ja teisel korrusel lauajalgpall ja televiisor koos XBox kinnectiga, mahutab umbes 20 inimest;

LASERGAME MÄNGUSAALI SÜNNIPÄEVATOAD:

rõdutuba – rõdul asuv ühetasandiline peoruum koos laua ja diivanite, televiisori, dvd-mängija, muusikakeskuse, lauajalgpalli, filterkohvimasina, veekeetja ja mikrolaineahjuga, mahutab umbes 15 inimest;

väiksem sünnipäevatuba – militaarne kahe tasandiga peoruum, kus alumisel tasandil on puulaud ja -pingid, televiisor, muusikakeskus, mikrolaineahi, filterkohvimasin, veekeetja ja dvd-mängija, teisel tasandil on lauajalgpall, mahutab umbes 15 inimest;

suurem sünnipäevatuba – ühetasandiline tuba laua ja diivanite, televiisori, dvd-mängija, muusikakeskuse, mikrolaineahju, filterkohvimasina, veekeetja, lauaõhuhoki ja eraldi wc-ga, mahutab umbes 20 inimest.

KAS TEAD, ET:

* Söögid-joogid tuleb koos ühekordsete nõudega kaasa võtta.
* Kohapeal saab kasutada lõikenuge, tordilabidat, morsikanne, kausse ja kandikud

* Meie juures võib olla välisjalanõudega
* Soovitatav riietus on tume

Lapse haigestumisel ettemaksu ei tagastata! Pakume ühe asendusaja ühe kuu jooksul E-N!